Організація пасажирських перевезень разом з Orderbus!

УВАГА!! Від імені нашої компанії йде АФЕРА. Збирають оплату за перевезення! Просять аванс на ім'я ЄВГЕНІЯ МОРОЗОВА! Прошу не вірити цій інформації. Все листування та контакти виконуються тільки з номерів вказаних на сторінці та НІЯКИХ інших

На сьогоднішній день нашими клієнтами є численні фізичні та юридичні особи, які потребують надання транспортних послуг. Без перебільшення скажемо, що перевезення людей - дуже поширена послуга. Наша компанія організує та обслужить для Вас транспортне перевезення людей.

ТУТ НАШ АВТОПАРК

Організація Пасажирських перевезень легковим авто                         

Досить часто перевезення замовляються діловими людьми, які не мають водійського посвідчення, або чий автомобіль знаходиться на ремонті (до речі, якщо ваша машина з тих чи інших причин не може виїхати з гаража або стоянки, скористайтеся зручною і недорогою послугою "оренда авто".

Мікроавтобус для нерегулярних перевезень                         

Якщо Ви плануєте подолати довгий шлях і після дороги повинні бути відпочившими, то саме це вам забезпечить 8-ми місний мікроавтобус із спальним місцем. Завдяки тому, що Вам не потрібно буде тулитися всю дорогу на кріслі, а є можливість відпочити на ліжку з ортопедичним матрацом - після поїздки Ви будете готові вирішувати всі поставлені завдання.

Мікроавтобуси Mercedes для індивідуальних перевезень                         

Замовні пасажирські перевезення - це відмінна можливість дістатися в будь-яку точку Києва, області та країни без зайвих стресів і хвилювань, адже кожен водій є досвідченим і висококваліфікованим фахівцем, а компактність мікроавтобуса дозволяє бути дуже маневреним серед міських заторів.

Транспортні послуги автобусами Mercedes Sprinter                         

Пасажирський Мерседес Спринтер - це найбільш бажаний серед клієнтів вид транспорту. Досить комфортабельний, місткий і недорогий транспорт, який в будь-яку точку довезе людей в кількості до 20 осіб. Даний автобус дуже розповсюджений при обслуговуванні зустрічей, урочистих заходів, екскурсій для невеликих груп.

Організація перевезення пасажирів автобусами Iveco, Isuzu, Yutong, Mitsubishi Temsa Prestij, Neoplan від компанії OrderBus                         

Даний сегмент транспортної послуги дуже розповсюджений серед шкільних екскурсій. Дані автобуси призначені для груп до 35 осіб, що як правило, вміщує в себе клас з супроводжуючими. Це економний і комфортний варіант для дитячих груп.

Організоване перевезення автобусами марки Setra, Mercedes, Neoplan                         

Для великих груп дана категорія буде дуже доречна, адже перевезти одночасно до 50 пасажирів можна лише одним автобусом. В даному класі Ви можете вибрати туристичні автобуси призначені як для далеких переїздів, так і для трансферів по Києву.

Повний спектр послуг на замовлення, пов'язаних орендою пасажирського транспорту.


Компанія з більш 10 річним стажем роботи

Дуже часто люди в перший раз звертаються за послугою оренди автотранспорту і звичайно ж, можуть і не підозрювати, що дуже важливо передбачити безліч дрібниць. Наш досвід дозволить допомогти Вам з логістикою, координацією, калькуляцією та з т.п. нюансами які відіграють дуже важливу роль при бронюванні.

Швидкість прорахунку вартості індивідуальної поїздки.

Якщо у Вас виникають труднощі при складанні оптимального маршруту або ж не зрозуміло як порахувати фінальну ціну, то ми допоможемо Вам! Просто напишіть нам заявку з максимально повною інформацією на електронну адресу ✉ orderbus@gmail.com або ж зателефонуйте за номером телефону ✆ +38067-481-33-93

Можливість бронювання від декількох годин до багатоденних турів

Мінімальне замовлення траснпорту включає 3 години оренди в межах міста і подачу. У групах від 1 до 20 місць є додатково послуга трансферу, яка передбачає подачу транспортного засобу, очікування 15 хвилин на місці посадки і перевезення на точку висадки.

Можливість прийому безготівкової оплати на розрахунковий рахунок

Наша компнії приймає безготівкові платежі з ПДВ. Також є можливість прийому оплати для ФОП третьої групи. Надаємо повний пакет документів для бухгалтерського обліку.

Порядок бронювання

 • - Заповнити форму для зв'язку, зателефонуйте або напишіть електронного листа на orderbus@gmail.com
 •                                 
 • - Підтвердити тариф в листі
 •                                 
 • - Внести авансовий платіж на карту або ж оплатити виставлений рахунок
 •                                 
 • - Отримати підтверждення про виконану оплаті
 •                                 
 • - Очікувати за день до замовлення дані водія і номер транспортного засобу
 •                                 
 • - Нам буде приємно якщо Ви не забудете і залишите свій відгук після виконання замовлення

Способи оплати:

 • - Переказ на карту
 •                         
 • - Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок (ФОП 3-тя група без ПДВ)
 •                         
 • - Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок (ФОП 3-тя група з ПДВ)

Авторські права належать транспортної компанії Orderbus.