Приватний автопарк автобусів, мікроавтобусів та легкових автомобілів від OrderBus!

Замовлення автобусів від 18 до 55 місць, мікроавтобусів до 7 місць та авто у приватного перевізника

   

Mercedes Sprinter VIP с кроватью

Vip мікроавтобус

8 місний Мерседес Спринтер підвищеного комфорту. Широкі сидіння, спальне місце з ортопедичним матрацом, широкий телевізор і різні приємні дрібниці для комфорту - все це відмінно підійде для далекої поїздки.


легковые авто с водителем Киев

Легкові автомобілі

Автомобілі бізнес-класу марок Mercedes Benz і Toyota Camry з водієм дасть можливість підкреслити важливість події або продемонструвати своє ставлення до певних людей. До того ж, таке авто завжди буде в центрі уваги і неодмінно справить враження на будь-яке суспільство класу.


перевозка пассажиров микроавтобусами

Мікроавтобуси 6-8 місць

Мерседес Віто, Віано і Спринтер - мікроавтобуси для обслуговування урочистостей, зустрічей та екскурсій. Поїздки по Києву, Україна і СНД, трансфер аеропорт Бориспіль, залізничний вокзал, транспортне обслуговування урочистостей, бізнес поїздок, туристичних маршрутів тощо


Бусы на 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 мест

Mercedes-Benz Sprinter 17-20 місць

Транспорт оснащений ергономічними сидіннями і зручними підголівниками, стерео системою і відео, а також кондиціонером - в наших мікроавтобусах завжди приємний мікроклімат. Здійснення індивідуальних поїздок по Києву і всій Україні - обслуговування весіль, делегацій, екскурсій, поїздки в Карпати і на морі.


Аренда автобуса на 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40 мест

Автобуси 30-40 місць

Високо комфортабельні туристичні автобуси світових брендів: Mercedes, Man, Isuzu, Iveco, Neoplan і ряду інших. Укомплектовані кондиціонером, автономкою, мікрофоном і аудіосистемою, WI-FI. Перевезення ліцензовані, екіпаж - це аси своєї справи з досвідом роботи в міжнародному туризмі.


Заказ автобуса на  45, 50, 55 мест

Автобуси 45-55 місць

Великі туристичні автобуси як для довгих турів по Україні, так і для внутрішніх поїздок по Києву. Зручні розкладні сидіння, ремені безпеки, кондиціонер, автономне опалення, 2 TV/DVD, мікрофон наявність люка. Замосвлення можливе як на мінімальний час по столиці, так і на багатоденні тури по Україні.

Авторське право належить транспортній компанії Orderbus